HARA HARASTUHL model NIE, FOTEL BIUROWY ERGONOMICZNY AKTYWNY

3 925,00 zł
Brutto

Tradycyjne fotele biurowe składają się tylko z trzech części: nogi, siedziska (bazy) i oparcia. Standardowa baza fotela nie wystarczy, aby skutecznie rozłożyć cały ciężar ciała podczas siedzenia. Konsekwencjami tego często są ból kręgosłupa i zaburzenia krążenia w okolicach miednicy.
Dlatego firma HARASTUHL stworzyła ergonomiczny fotel biurowy z podwójnym siedziskiem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi. 

Opatentowany system HARASTUHL skutecznie rozkłada ciężar górnej i dolnej części ciała, aby zapewnić podparcie, anatomiczne ułożenie oraz maksymalne odciążenie strefy miednicy i pleców. Dzięki temu ciśnienie w miednicy i kręgosłupie jest zmniejszone, co znacząco wpływa na lepsze krążenie krwi w tych obszarach ciała.

Kolor
Waga użytkownika
Ilość
termin realizacji zamówienia 10-21 dni

  • Gwarantujemy wysoką jakość produktów. Gwarantujemy wysoką jakość produktów.
  • Bezpośrednia dostawa przez kuriera. Bezpośrednia dostawa przez kuriera.
  • Atrakcyjne warunki zwrotów i wymian. Atrakcyjne warunki zwrotów i wymian.

HARASTUHL model NIE

KLASYKA HARASTUHL DLA WSZYSTKICH

HARASTUHL, model „NIE”  to połączenie dynamicznego siedziska z futurystycznym designem. Opatentowane siedzisko spełnia wszystkie wymagania określone dla ergonomicznego fotela biurowego. Fotel biurowy HARASTUHL, model „NIE” polecany jest dla osób siedzących 8-12 godzin dziennie. Aktywne siedzisko HARASTUHL sprawia, że można siedzieć wygodnie nawet przez cały dzień. Podzielone siedzenie jest elastyczne, automatycznie dostosowuje się tak, aby zachować optymalne ustawienie miednicy. Podzielone oparcie zapobiega gromadzeniu się napięć w obręczy barkowej i szyi.

Model „NIE” jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy dużo siedzą. Niezależnie od tego czy to w biurze czy w domu przed biurkiem, na tym ergonomicznym fotelu spędzenie wielu godzin przy biurku nie jest problemem.


FOTEL ERGONOMICZNY HARASTUHL POSIADA MOŻLIWOŚĆ REGULACJI:
- kąta poduszek siedziska i oparcia
- wysokości poduszek oparcia
- wysokości podłokietników
- wysokości i kąta nachylenia zagłówka
- kąta odchylenia oparcia
- wysokości i głębokości siedziska


W oparciu znajduje się zintegrowany wieszak, na którym można powiesić płaszcz, torebkę czy plecak.
Wyjątkowo długi, regulowany zagłówek może być zdemontowany w razie potrzeby.


DLA KOGO NADAJE SIĘ MODEL NIE?

Jeżeli po długim siedzeniu przy biurku na tradycyjnym krześle masz problem z bólami pośladków, pleców czy szyi to ergonomiczne fotel HARASTUHL z systemem aktywnego siedziska jest właśnie dla Ciebie!

Fotel zaprojektowany jest tak, aby osoby o wzroście nawet do 195 centymetrów i 120 kg wagi mogły na nim komfortowo siedzieć.

Wysokość siedziska można regulować w zakresie 43-60 centymetrów. Wiele foteli biurowych regulowanych jest tylko do maksymalnie 50 centymetrów wysokości.


CO WYRÓŻNIA HARASTUHL MODEL NIE?

Siedzisko i oparcie są podzielone i umożliwiają dynamiczne siedzenie. W przeciwieństwie do foteli biurowych z siedziskiem ze sztywnej płyty ruchome moduły siedziska HARASTUHL rozkładają ciężar ciała, aby nie wywoływać niekorzystnych nacisków na miednicę i kręgosłup. Ruchome moduły siedziska nie wywierają nacisku na kość krzyżową i ogonową, oszczędzają krążki międzykręgowe, poprawiają krążenie krwi w pośladkach, udach i podudziach oraz zapobiegają hemoroidom. 


System HARASTUHL automatycznie dostosowuje się do idealnego, naturalnego kąta miednicy mężczyzn i kobiet!


POKRYCIE FOTELA

Tkanina poliestrowa jest łatwa do czyszczenia i bardzo oddychająca ze względu na swoją strukturę plastra miodu. Oparcie i siedzisko wykonane ze specjalnie przetworzonej pianki oraz listwy wentylacyjne zapewniają doskonałą przewiewność oraz zapobiegają gromadzeniu się wilgoci. Zachowana równowaga między ciepłem a wilgocią sprawia, że użytkownik czuję się bardziej komfortowo.

Model „NIE” pokryty jest tkaniną poliestrową, dostępną w ośmiu kolorach (czarny 01, benzyna 02, antracyt 03, pomarańczowy 04, granatowy 05, bordowy 06, zielony 08, czerwony 00R).


Model: NIE
Pokrycie: Poliester (bardzo trwała oddychająca tkanina o strukturze plastra miodu z porami wentylacyjnymi)
Kolor:
- zagłówek i siedzisko: czarny 01;
- oparcie: czarny 01, benzyna 02, antracyt 03, pomarańczowy 04, granatowy 05, bordowy 06, zielony 08, ​​czerwony 00R
Szerokość siedziska: 50 cm
Głębokość siedziska: 50 cm
Wysokość siedzenia: 43-60 cm (regulacja pneumatyczna do wszystkich wysokościach pośrednich)
Całkowita wysokość: 111-123 cm
Baza: Chromowana podstawa
Kółka: 5 x 50 mm podwójne kółka z automatycznym hamulcem (ciężar uruchamia hamulec)
Maksymalna waga użytkownika: do 120 kg
Waga: 23 kg (bez opakowania)
Gwarancja: 2 lata

Zalecany dla osób siedzących przez 8 do 12 godzin dziennie.

Towar sprowadzany od producenta na indywidualne zamówienie. Czas realizacji zamówienia może sięgać nawet 2-3 tygodnie.

Harastuhl

Zobacz także