HARASTUHL CAE Ergonomiczny fotel biurowy z podwójnym fotelem

4 340,00 zł
Brutto

Model CAE jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy dużo siedzą. Niezależnie od tego czy to w biurze czy w domu przed biurkiem, na tym ergonomicznym fotelu spędzenie wielu godzin przy biurku nie jest problemem.

Kolor
Ilość
termin realizacji zamówienia 10-21 dni

  • Gwarantujemy wysoką jakość produktów. Gwarantujemy wysoką jakość produktów.
  • Bezpośrednia dostawa przez kuriera. Bezpośrednia dostawa przez kuriera.
  • Atrakcyjne warunki zwrotów i wymian. Atrakcyjne warunki zwrotów i wymian.

Tradycyjne fotele biurowe składają się tylko z trzech części: nogi, siedziska (bazy) i oparcia. Standardowa baza fotela nie wystarczy, aby skutecznie rozłożyć cały ciężar ciała podczas siedzenia. Konsekwencjami tego często są ból kręgosłupa i zaburzenia krążenia w okolicach miednicy.
Dlatego firma HARASTUHL stworzyła ergonomiczny fotel biurowy z podwójnym siedziskiem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi. 

Opatentowany system HARASTUHL skutecznie rozkłada ciężar górnej i dolnej części ciała, aby zapewnić podparcie, anatomiczne ułożenie oraz maksymalne odciążenie strefy miednicy i pleców. Dzięki temu ciśnienie w miednicy i kręgosłupie jest zmniejszone, co znacząco wpływa na lepsze krążenie krwi w tych obszarach ciała.

HARASTUHL model CAE

FOTEL BIUROWY DLA WYMAGAJĄCYCH

Fotel HARASTUHL model CAE to połączenia eleganckiego, klasycznego wzoru z dynamicznym siedziskiem w systemie HARASTUHL.  Opatentowane siedzisko spełnia wszystkie wymagania określone dla ergonomicznego fotela biurowego, dzięki czemu zapewnia optymalny komfort podczas długiego siedzenia. Będziesz mógł na min siedzieć wygodnie nawet przez 12 godzin. Koncepcja aktywnego fotela sprawia, że ​​jest to możliwe. 

Podzielona powierzchnia siedziska jest elastyczna i automatycznie dopasowuje się do optymalnego kąta dla miednicy. Ergonomiczny kształt umożliwia prawidłowe podparcie dla całego kręgosłupa, co pozwala na uniknięcie napięć zwłaszcza w dolnej części pleców, ramion oraz szyi. Gruba i miękka wyściółka zwiększa komfort użytkowania.

DLA KOGO NADAJE SIĘ MODEL CAE?

Ten stylowy skórzany fotel został zaprojektowany z myślą o eleganckich biurach szefów czy menadżerów. Wysokiej jakości czarna skóra ekologiczna, miękka wyściółka i chromowane elementy zadowolą nawet bardzo wymagających użytkowników.

System aktywnego siedziska HARASTUHL idealnie nadaje się dla tych, którzy podczas długich posiedzeń na spotkaniach, konferencja czy po prostu podczas pracy przy biurku chcą dodatkowo zadbać o swój kręgosłup. Specjalnie wyprofilowane oparcie wspiera anatomiczne ustawienie kręgosłupa zapobiegając przeciążeniom i problemom z krążkami międzykręgowymi.

Oparcie wysokości 85 cm i siedzisko o powierzchni 50 cm szerokości i 50 cm głębokości pozwala na komfortowe siedzenie osobom o wzroście do 195 cm. Stabilność zapewnia rama o mocnej konstrukcji zaprojektowana do obciążenia 120 kg. Wysokość siedziska może być regulowana w zakresie od 43 do 60 cm. Tradycyjne fotele biurowe posiadają regulację jedynie do 50 cm wysokości.

Model CAE jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy dużo siedzą. Niezależnie od tego czy to w biurze czy w domu przed biurkiem, na tym ergonomicznym fotelu spędzenie wielu godzin przy biurku nie jest problemem.

Jeżeli po długim siedzeniu przy biurku na tradycyjnym krześle masz problem z bólami pośladków, pleców czy szyi to ergonomiczny fotel HARASTUHL z systemem aktywnego siedziska jest właśnie dla Ciebie!

CO ODRÓŻNIA HARASTUHL CAE OD TRADYCYJNYCH FOTELI BIUROWYCH?

Podzielone siedzisko umożliwia dynamiczne siedzenie. W przeciwieństwie do foteli biurowych z siedziskiem ze sztywnej płyty ruchome moduły siedziska HARASTUHL rozkładają ciężar ciała i dostosowują się automatycznie do ustawienia miednicy, aby nie wywierać zbędnej presji. Ruchome moduły siedziska nie wywierają nacisku na kość krzyżową i ogonową, oszczędzają krążki międzykręgowe, poprawiają krążenie krwi w pośladkach, udach i podudziach oraz zapobiegają hemoroidom.

System HARASTUHL automatycznie dostosowuje się do idealnego, naturalnego kąta miednicy mężczyzn i kobiet!

FOTEL ERGONOMICZNY HARASTUHL POSIADA MOŻLIWOŚĆ REGULACJI:
- wysokości podłokietników
- kąta odchylenia oparcia
- wysokości i głębokości siedziska

POKRYCIE FOTELA

Model CAE jest dostępny tylko w kolorze czarnym (numer 01). Pokrycie fotela wykonane jest z eleganckiej, bardzo trwałej i łatwej w czyszczeniu sztucznej skóry. Oparcie i siedzisko wykonane ze specjalnie przetworzonej pianki z listwami wentylacyjnymi zapobiegają gromadzeniu się wilgoci, dzięki czemu użytkownik czuję się bardziej komfortowo.

Model: CAE
Pokrycie: PVC (bardzo wytrzymała sztuczna skóra)
Kolor: czarny (01)
Szerokość siedziska: 50 cm
Szerokość całkowita: 73 cm
Głębokość siedziska: 50 cm
Wysokość siedzenia: 43-60 cm (płynna regulacja do wszystkich wysokościach pośrednich)
Regulacja wysokości: Podnośnik pneumatyczny (płynna regulacja wysokości)
Całkowita wysokość: 119-125 cm
Baza: Chromowana podstawa gwiaździsta
Kółka: 5 x 50 mm podwójne kółka z automatycznym hamulcem (ciężar uruchamia hamulec)
Maksymalna waga użytkownika: do 120 kg
Waga: 26 kg (bez opakowania)
Gwarancja: 2 lata 

Zalecany dla osób siedzących przez 8 do 12 godzin dziennie.

Towar sprowadzany od producenta na indywidualne zamówienie. Czas realizacji zamówienia może sięgać nawet 2-3 tygodnie.

Harastuhl
10 Przedmioty

Zobacz także