W jakich godzinach dostarczacie paczki?

Kurierzy dostarczają paczki w dni robocze, zazwyczaj w godzinach 9:00-18:00. Wszystko zależy od miejsca, gdzie kurier ma doręczyć paczkę. Jeżeli masz możliwość, jako adres dostawy podaj np. firmę gdzie pracujesz. W przypadku Twojej nieobecności kurier zostawi awizo i numer telefonu do siebie. Wystarczy, że do niego zadzwonisz i umówisz się na dogodny dzień dostawy.

Paczki do Paczkomatów InPost doręczane są przez cały dzień, a gdy już się w nim znajdą możesz je odebrać w dowolnym Ci momencie - Paczkomaty InPost otwarte są całą dobę. Paczka czekać będzie na Ciebie 3 dni.

W przypadku wysyłki Foteli z firmy Harastuhl wysyłka trwa od 12 - 22 dni

Czy kurier zadzwoni do mnie przed dostawą?

 

Kurierzy widząc prywatny adres dostawy, zazwyczaj dzwonią do odbiorcy i chcą umówić się na dogodny moment doręczenia paczki. Nie możemy tego jednak zagwarantować - kurier nie ma obowiązku zadzwonić.

 

Jak szybko wysyłacie zamówienia?

 

Zamówienia realizujemy natychmiastowo w godzinach pracy firmy. W przypadku produktów, które musimy skompletować z wielu naszych magazynów lub sprowadzić od naszych dostawców, czas dostawy może być dłuższy.

 

Czy wysyłacie paczki za granicę?


Aktualnie umożliwiamy wysyłkę do wszystkich krajów Unii Europiejskiej. Wysyłamy jedynie zamówienie do wagi 32 kg. Jeżeli chcesz zamówić wiele dużych produktów skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę kosztu przesyłki.

Austria, Belgia, Czechy, Dania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Słowacja, Niemcy:
Czas dostawy: 3 dni robocze
Koszt dostawy: 99 zł

Bułgaria, Chorwacja, Estonia, Finlandia, Francja, Irlandia, Hiszpania, Łotwa, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy:
Czas dostawy: 5 dni roboczych
Koszt dostawy: 149 zł

Za granicę wysyłamy jedynie przesyłki opłacone przelewem lub kartą kredytową (nie wysyłamy za pobraniem). Nie wysyłamy przesyłek do: Andora, Wyspy Owcze, Grenlandia, Büsingen, Aaland, Korsyka, Gwadelupa, St Kitts, Martynika, Gujana Francuska, Cayenne, Reunion, Saint-Denis, Saint-Pierre i Miquelon, Majotta, Monako, Wallis i Futuna, Française Polinezja, Nouvelle Caledonie, Gibraltar, Guernsey, Isle of Man, Jersey, Watykan, Sardynia, Livigno, Sanmarino, Sycylia, Madera, Azory, Baleary, Wyspy Kanaryjskie, Ceuta, Melilla.

W przypadku wysyłki poza granice Polski prosimy o indywidualny kontakt.

Czy oferujecie dodatkowe opcje dostawy dla kuriera?

 

Istnieje możliwość zamówienia wysyłki kurierskiej do Polski z dodatkowo płatną opcją:

-odbiór do godz. 10- odbiór do godz. 10, następnego dnia roboczego po dniu nadania przesyłki.

Opcja płatna dodatkowo 20,00 PLN,

-odbiór do godz. 12- odbiór do godz. 12, następnego dnia roboczego po dniu nadania przesyłki.

Opcja płatna dodatkowo 12,00 PLN,

-odbiór w sobotę- odbiór w sobotę, następną po dniu nadania przesyłki.

Opcja płatna dodatkowo 25,00 PLN,

-odbiór do godz. 10 w sobotę- odbiór do godz. 10 w sobotę, następną po dniu nadania przesyłki.

Opcja płatna dodatkowo 45,00 PLN,

-odbiór do godz. 12 w sobotę- odbiór do godz. 12 w sobotę, następną po dniu nadania przesyłki.

Opcja płatna dodatkowo 35,00 PLN.

Każdorazowo, w przypadku chęci skorzystania z ww. opcji dodatkowo płatnej, prosimy o wpisanie jej w polu uwagi do Zamówienia.

Co oznacza dostawa na palecie?

 

Niektóre oferowane przez nas produkty są na tyle duże, że musimy wysyłać je na palecie. Są one zbyt duże aby wysyłać je zwykłą przesyłką, bowiem mogą ulec uszkodzeniu. Proponujemy wysyłanie na palecie ze względu na bezpieczeństwo przesyłki i jej gabaryty.